SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
176 292 €
(5 876 € / m²)
Prodaja
2
1
30 m²
Mogilska, Kraków

spalnica2
površina30 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z ogrodem ok. 50m2 - Młyny Mogilska LOKALIZACJA: Położenie inwestycji pozwala wygodnie korzystać ze wszystkich atutów...

Daljinsko ogrevanje
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Mogilska, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

HOMFI SP. Z O.O.

Kamil Pluta

Podobni oglasi