SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
75 364 €
(3 015 € / m²)
Prodaja
1
1
25 m²
Kalwaryjska, Kraków

spalnica1
površina25 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować mieszkanie przy ul. Kalwaryjskiej - Stare Podgórze. !!! Mieszkanie znajduje się w zadba...

opremljeno
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Kalwaryjska, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BRACIA SADURSCY

Kamil Dedo

Podobni oglasi