SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
150 258 €
(4 293 € / m²)
Prodaja
2
1
35 m²
Praska, Kraków

spalnica2
površina35 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletDa
terasaNe

Opis

Jasne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Kraków - Dębniki, ul. Praska. Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne i pełne światła mieszkanie o ...

Nadstropje:
1. nadstropje od 2
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Praska, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BRACIA SADURSCY

Małgorzata Baran-Michałowska

Podobni oglasi