SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
176 459 €
(3 836 € / m²)
Prodaja
2
1
46 m²
Stelmachów, Kraków

spalnica2
površina46 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję ...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Stelmachów, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BRACIA SADURSCY

Natalia Słomka

Podobni oglasi