SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
174 191 €
(3 787 € / m²)
Prodaja
2
1
46 m²
Stelmachów, Kraków

spalnica2
površina46 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję ...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

NadstropjeOdprt bivalni prostorKadTuš kabinaLočeni wcHodnikKuhinjski aparatiLeseni podVisoki stropiPo prenoviNaravna svetlobaModeren slogPrijazno do hišnih ljubljenčkovOpremljeno

opremljeno
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Stelmachów, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BRACIA SADURSCY

Natalia Słomka

Podobni oglasi