SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
183 465 €
(3 597 € / m²)
Prodaja
2
1
51 m²
Zdunów, Kraków

spalnica2
površina51 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

PRZESTRONNE, SŁONECZNE, 2-POKOJOWE Z BALKONEM LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy ładne mieszkanie o powierzchni 50,48 m2, położone na 4-piętrze w budy...

Nadstropje:
4. nadstropje od 5
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Zdunów, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BRACIA SADURSCY

Elżbieta Rudek

Podobni oglasi