SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
224 623 €
(3 403 € / m²)
Prodaja
3
1
66 m²
Szafirowa, Kraków

spalnica3
površina66 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lok...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorKuhinjski aparatiPametne napraveVarovanjeLeseni podVisoki stropiNaravna svetlobaModeren slogOpremljeno

Nadstropje:
7. nadstropje od 7
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Szafirowa, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BRACIA SADURSCY

Patrycja Rubinkiewicz

Podobni oglasi