SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
194 722 €
(2 996 € / m²)
Prodaja
3
1
65 m²
Szafirowa, Kraków

spalnica3
površina65 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lok...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorKuhinjski aparatiPametne napraveVarovanjeLeseni podVisoki stropiPo prenoviNaravna svetloba

Nadstropje:
1. nadstropje od 7
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Szafirowa, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BRACIA SADURSCY

Patrycja Rubinkiewicz

Podobni oglasi