SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
90 980 €
(3 499 € / m²)
Prodaja
1
1
26 m²
Rodziny Kriegerów, Kraków

spalnica1
površina26 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaDa

Opis

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lo...

Nadstropje:
1. nadstropje od 8
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Rodziny Kriegerów, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BRACIA SADURSCY

Marek Popiela

Podobni oglasi