SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
141 100 €
(3 207 € / m²)
Prodaja
2
1
44 m²
Agatowa, Kraków

spalnica2
površina44 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

ZŁOCIEŃ - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstani...

Nadstropje:
1. nadstropje od 4
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Agatowa, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BRACIA SADURSCY

Marek Popiela

Podobni oglasi