SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
209 984 €
(4 117 € / m²)
Prodaja
2
1
51 m²
Na Błonie, Kraków

spalnica2
površina51 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna archit...

Nadstropje:
1. nadstropje od 4
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Na Błonie, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BRACIA SADURSCY

Arkadiusz Zemła

Podobni oglasi