SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
515 372 €
(4 156 € / m²)
Prodaja
4
2+
124 m²
Podłużna, Kraków

spalnica4
površina124 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaDa

Opis

Szanowni Państwo, Mam przyjemność zaprezentować nową prestiżową inwestycję w Krakowie, w dzielnicy Wola Justowska. Jest to oferta, która może zainter...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Podłużna, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BRACIA SADURSCY

Marek Popiela

Podobni oglasi