SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
217 775 €
(2 689 € / m²)
Prodaja
4
1
81 m²
Rączna, Kraków

spalnica4
površina81 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestyc...

Nadstropje:
1. nadstropje od 5
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rączna, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BRACIA SADURSCY

Barbara Nazarewicz

Podobni oglasi