SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
470 831 €
(4 280 € / m²)
Prodaja
4
1
110 m²
Aleja Adama Mickiewicza, Kraków

spalnica4
površina110 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż przestronny, 4-pokojowy apartament o powierzchni 110 m², położony w centrum Krakowa, w kamienicy z windą. Mieszkanie znajduje się na 4 pię...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Leseni podTerasaRazgledKadTuš kabinaLočeni wcHodnikKuhinjski aparati

Nadstropje:
5. nadstropje od 4
Starost oglasa: 9 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Aleja Adama Mickiewicza, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Livinder

Mateusz Rogozik

Podobni oglasi