SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
226 229 €
(3 480 € / m²)
Prodaja
4
1
65 m²
Borkowska, Kraków

spalnica4
površina65 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

KLIMATYCZNE 4-POKOJOWE Z DWOMA BALKONAMI W KAMERALNYM BUDOWNICTWIE W OTOCZENIU NATURY LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy ładne, przestronne mieszkanie...

Nadstropje:
1. nadstropje od 3
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Borkowska, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BRACIA SADURSCY

Elżbieta Rudek

Podobni oglasi