SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
541 682 €
(6 019 € / m²)
Prodaja
4
2+
90 m²
Węgierska, Kraków

spalnica4
površina90 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

WWW.KRAKOWSKAKAMIENICA.PL WYJĄTKOWA OFERTA W NIEZWYKLE ATRAKCYJNEJ OKOLICY NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOS...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Węgierska, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

KRAKOWSKA KAMIENICA

Tomasz Myśliwiec

Podobni oglasi