SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
386 345 €
(7 155 € / m²)
Prodaja
1
1
54 m²
Dajwór, Kraków

spalnica1
površina54 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

WWW.KRAKOWSKAKAMIENICA.PL WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ W NOWOCZESNEJ INWESTYCJI W SERCU MIASTA NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE ...

Nadstropje:
1. nadstropje od 3
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Dajwór, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

KRAKOWSKA KAMIENICA

Tomasz Myśliwiec

Podobni oglasi