SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
204 704 €
(4 549 € / m²)
Prodaja
2
1
45 m²
Dobrego Pasterza, Kraków

spalnica2
površina45 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletDa
terasaNe

Opis

Do sprzedaży mieszkanie w okolicy Aquaparku w Krakowie Biuro nieruchomości: Bracia Sadurscy Cena zakupu: 870 000zł + 76 000zł dodatkowo miejsce parki...

Nadstropje:
2. nadstropje od 10
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Dobrego Pasterza, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BRACIA SADURSCY

Jakub Obcowski

Podobni oglasi