Seznam ponudb
37
37
37
129 533 €
(3 409 € / m²)
Prodaja
2
1
38 m²
Osiedle Przy Arce, Kraków
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
2
površina
38 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
REZERWACJA - UMOWA PRZEDWSTĘPNA 2 pokoje | 38 m² | balkon | oddzielna kuchnia | Bieńczyce - os. Przy Arce | blisko DH Wanda Dostępne od zaraz | ideal...
Prikaži celoten opis
Parametri
Oprema & lastnosti
Internet
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Nadstropje:
8. nadstropje od 10
Starost oglasa:
3 dni
Posodobljeno:
2 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Osiedle Przy Arce, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.