SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
336 314 €
(4 671 € / m²)
Prodaja
3
1
72 m²
Klementyny Hoffmanowej, Kraków

spalnica3
površina72 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z loggią oraz dwustanowiskowym miejscem parkingowym w podziemnym garażu, zlokalizowane w Starych Łagiewnikach w Kra...

Nadstropje:
1. nadstropje od 3
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Klementyny Hoffmanowej, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BRACIA SADURSCY

Robert Tendera

Podobni oglasi