SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
343 773 €
(4 842 € / m²)
Prodaja
4
1
71 m²
Żabiniec, Kraków

spalnica4
površina71 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletDa
terasaNe

Opis

APARTAMENT / 71,8 M2 / 4 POKOJE / 3 PIĘTRO / ŻABINIEC / UMEBLOWANE / KOMÓRKA LOKATORSKA KTO MOŻE ZAMIESZKAĆ ❓ Apartament jest idealne dla rodziny z d...

Nadstropje:
3. nadstropje od 5
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Żabiniec, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BRACIA SADURSCY

Grzegorz Zębala

Podobni oglasi