SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
209 410 €
(2 464 € / m²)
Prodaja
4
1
85 m²
Osikowa, Kraków

spalnica4
površina85 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Dwupoziomowe 92 m² z prywatnym ogrodem i miejscem postojowym VILLA OSIKOWA. Szukasz przestrzeni życiowej, która da Ci swobodę domu jednorodzinnego, a ...

Nadstropje:
1. nadstropje od 2
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Osikowa, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

HOMFI SP. Z O.O.

Aleksandra Oskiera

Podobni oglasi