SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
127 110 €
(3 632 € / m²)
Prodaja
1
1
35 m²
Świętego Jacka, Kraków

spalnica1
površina35 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

KAWALERKA PRZY ZAKRZÓWKU DĘBNIKIDo sprzedaży mieszkanie przy ulicy Świętego Jacka o powierzchni 35,48 m2. Mieszkanie znajduje się na1 piętrze, jest fu...

Nadstropje:
1. nadstropje od 3
Starost oglasa: 11 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Świętego Jacka, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Nest Brokers Estate Agency

Patryk Solecki

Podobni oglasi