SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
207 959 €
(3 999 € / m²)
Prodaja
3
1
52 m²
Stelmachów, Kraków

spalnica3
površina52 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż: Nowoczesne 52 m² w Stelmachów Park – Wejdź tylko z walizką! Szukasz miejsca, które łączy w sobie spokój kameralnego osiedla z błyskawiczn...

Nadstropje:
1. nadstropje od 2
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Stelmachów, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

HOMFI SP. Z O.O.

Jakub Motyka

Podobni oglasi