SUPA24
Kuhinja; kuhinjski aparati, razgled, talne ploščice, po prenovi, naravna svetloba
Kuhinja; kuhinjski aparati, talne ploščice, po prenovi
Spalnica; naravna svetloba, lesena tla, po prenovi
181 515 €
(4 221 € / m²)
Prodaja
2
1
43 m²
Wielicka, Kraków

spalnica2
površina43 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m², zlokalizowane na 5. (ostatnim) piętrze budynku z 2013...

Nadstropje:
5. nadstropje od 5
Starost oglasa: 78 dni
Posodobljeno: 77 dni

Lokacija

Wielicka, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Livinder

Maja Nawrot

Podobni oglasi