SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
109 894 €
(3 545 € / m²)
Prodaja
1
1
31 m²
Płaszowska, Kraków

spalnica1
površina31 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

JASNA, PRZYTULNA KAWALERKA NA PŁASZOWIEDo sprzedaży mieszkanie przy ulicy Płaszowskiej o powierzchni 31,42 m2. Mieszkanie znajduje się na wysokim part...

Ostalo
Starost oglasa: 106 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Płaszowska, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Nest Brokers Estate Agency

Patryk Solecki

Podobni oglasi