Seznam ponudb
30
30
30
167 079 €
(2 984 € / m²)
Prodaja
3
1
56 m²
Łużycka, Kraków
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
3
površina
56 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Przestronne 3 pokoje | Osobna jasna kuchnia | Balkon | Parking za szlabanemŁużycka| 56,10 m² | 7 piętro | DwustronneNa sprzedaż przytulne i funkcjonal...
Prikaži celoten opis
Parametri
Ustvarjeno z AI
Oznake samodejno ustvari umetna inteligenca – na podlagi fotografij in opisa nepremičnine.
Ločena kuhinja
Ločeni wc
Hodnik
Nadstropje
Razgled
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Starost oglasa:
104 dni
Posodobljeno:
61 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Łużycka, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.