SUPA24
Dnevna soba; lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog, visoki stropi
186 154 €
(3 512 € / m²)
Prodaja
3
1
53 m²
Mała Góra, Kraków

spalnica3
površina53 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletDa
terasaNe

Opis

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i funkcjonalne 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,67 m², zlokalizowane na 4.piętrze w pięciop...

Ostalo
Starost oglasa: 144 dni
Posodobljeno: 144 dni

Lokacija

Mała Góra, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BRACIA SADURSCY

Małgorzata Baran-Michałowska

Podobni oglasi