SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
197 870 €
(3 471 € / m²)
Prodaja
3
1
57 m²
Magnolii, Kraków

spalnica3
površina57 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Mieszkanie na parterze o powierzchni 57,16m2 z ogródkiem 29 m2.Inwestycja to kameralny 3- piętrowy blok, który posiada 8 nowoczesnych mieszkań oraz po...

Ostalo
Starost oglasa: 152 dni
Posodobljeno: 152 dni

Lokacija

Magnolii, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

SUPEROPCJA

Karolina Żakowicz

Podobni oglasi