SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
318 368 €
(4 974 € / m²)
Prodaja
3
2+
64 m²
Bajeczna, Kraków

spalnica3
površina64 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletDa
terasaNe

Opis

​​ Przy Bulwarach Wiślanych, komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami i miejscem postojowym! Jeśli marzysz o nowoczesnym mieszkaniu w zielo...

Ostalo
Starost oglasa: 189 dni
Posodobljeno: 171 dni

Lokacija

Bajeczna, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BRACIA SADURSCY

Maria Śmiech

Podobni oglasi