SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
271 248 €
(3 875 € / m²)
Prodaja
3
1
70 m²
Na Błonie, Kraków

spalnica3
površina70 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna archit...

Ostalo
Starost oglasa: 190 dni
Posodobljeno: 173 dni

Lokacija

Na Błonie, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BRACIA SADURSCY

Barbara Nazarewicz

Podobni oglasi