SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
153 260 €
(5 474 € / m²)
Prodaja
2
1
28 m²
Sosnowiecka, Kraków

spalnica2
površina28 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletDa
terasaDa

Opis

WWW.KRAKOWSKAKAMIENICA.PL WYJĄTKOWA OFERTA - MIESZKANIE W KAMERALNEJ INWESTYCJI, BRONOWICE WIELKIE NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaNadstropjeOdprt bivalni prostorLočeni wcKuhinjski aparatiLeseni podPloščicePo prenoviNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 190 dni
Posodobljeno: 23 dni

Lokacija

Sosnowiecka, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

KRAKOWSKA KAMIENICA

Tomasz Myśliwiec

Podobni oglasi