SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
193 175 €
(5 221 € / m²)
Prodaja
2
1
37 m²
Ułanów, Kraków

spalnica2
površina37 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Kraków / ul. Ułanów 58 / Prądnik Czerwony / 37,29 m2 / dwa pokoje / wykończone pod klucz  / ostatnie 4 piętro / loggia / Nowe! /Oferuję Państwu na spr...

Parametri

Ustvarjeno z AI

NadstropjeOdprt bivalni prostorKuhinjski aparatiOpremljeno

Parametri

Lastništvo:
Ostalo
Vrsta ogrevanja:
Ostalo
Oprema:
Ostalo
Starost oglasa: 245 dni
Posodobljeno: 181 dni

Lokacija

Ułanów, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Nest Brokers Estate Agency

Kamil Dzik

Podobni oglasi