SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
222 907 €
(3 483 € / m²)
Prodaja
3
1
64 m²
Walerego Eliasza Radzikowskiego, Kraków

spalnica3
površina64 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Oferuję Państwu na sprzedaż mieszkanie w nowoczesnej inwestycji przy ul. Radzikowskiego 98 w Krakowie oddanej do użytkowania w 2025 roku— świetna prop...

Nadstropje:
2. nadstropje od 6
Starost oglasa: 283 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Walerego Eliasza Radzikowskiego, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Nest Brokers Estate Agency

Miłosz Węglarz

Podobni oglasi