SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
158 749 €
(3 780 € / m²)
Prodaja
2
1
42 m²
Szafirowa, Kraków

spalnica2
površina42 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lok...

Ostalo
Starost oglasa: 310 dni
Posodobljeno: 285 dni

Lokacija

Szafirowa, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BRACIA SADURSCY

Maria Śmiech

Podobni oglasi