SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
137 021 €
(3 915 € / m²)
Prodaja
2
1
35 m²
Widok, Kraków

spalnica2
površina35 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 35.64m zlokalizowane w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Widok w Krakowie.

Ostalo
Starost oglasa: 326 dni
Posodobljeno: 326 dni

Lokacija

Widok, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Investime sp zoo

Antoni Wilk

Podobni oglasi