SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
217 157 €
(7 005 € / m²)
Prodaja
3
1
31 m²
Starowiślna, Kraków

spalnica3
površina31 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

WWW.KRAKOWSKAKAMIENICA.PL INWESTYCJA JEST SKIEROWANA DO LUDZI, KTÓRZY CENIĄ SOBIE USTAWNY ROZKŁAD POMIESZCZEŃ ORAZ LOKALIZACJĘ BLISKĄ CENTRUM STAREGO...

Ostalo
Starost oglasa: 362 dni
Posodobljeno: 22 dni

Lokacija

Starowiślna, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

KRAKOWSKA KAMIENICA

Tomasz Myśliwiec

Podobni oglasi