SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
183 676 €
(3 532 € / m²)
Prodaja
3
1
52 m²
Aleja Róż, Kraków

spalnica3
površina52 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Przedstawiam mieszkanie o powierzchni 52 m usytuowane na wysokim parterze 4-piętrowego bloku.. Nieruchomość składa się z trzech pokoi, osobnej kuchni ...

Ostalo
Starost oglasa: 372 dni
Posodobljeno: 372 dni

Lokacija

Aleja Róż, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Investime sp zoo

Jan Przała

Podobni oglasi