SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
274 518 €
(3 979 € / m²)
Prodaja
3
1
69 m²
Bajeczna, Kraków

spalnica3
površina69 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Komfortowe i nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem i miejscem postojowym! *zdjęcia należą do Właściciela oferty Jeśli szukasz komfortowego i n...

opremljeno
Starost oglasa: 377 dni
Posodobljeno: 377 dni

Lokacija

Bajeczna, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BRACIA SADURSCY

Paulina Michalska

Podobni oglasi