SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
153 114 €
(2 510 € / m²)
Prodaja
3
1
61 m²
Blacharska, Kraków

spalnica3
površina61 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaDa

Opis

Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe na parterze – idealne dla rodzin i osób ceniących komfort

opremljeno
Starost oglasa: 434 dni
Posodobljeno: 428 dni

Lokacija

Blacharska, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

METROHOUSE FRANCHISE S.A.

Kamil Detka

Podobni oglasi