SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
163 682 €
(2 822 € / m²)
Prodaja
4
1
58 m²
Popielidów, Kraków

spalnica4
površina58 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletDa
terasaNe

Opis

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować przestronne, 4 - pokojowe mieszkanie na os. Piastów. !!! Miejsce postojowe przynależne ...

Ostalo
Starost oglasa: 441 dni
Posodobljeno: 440 dni

Lokacija

Popielidów, Kraków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BRACIA SADURSCY

Kamil Dedo

Podobni oglasi