SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
123 645 €
(2 290 € / m²)
Prodaja
4
1
54 m²
Mariacka, Kołobrzeg

spalnica4
površina54 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletDa
terasaNe

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Kołobrzegu. Urządzone, na I piętrze, 4 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, przedpokój. W kuchni zmywarka...

Nadstropje:
1. nadstropje od 2
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Mariacka, Kołobrzeg
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Nieruchomości Morek

Kamila Morek

Podobni oglasi