SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
94 026 €
(4 701 € / m²)
Prodaja
1
1
20 m²
Spokojna, Kołobrzeg

spalnica1
površina20 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż | Apartament inwestycyjny 20,62 m2 | Kołobrzeg | 1000 m od morza
Na sprzedaż w pełni wyposażony apartament jednopokojowy z balkonem, zloka...

Nadstropje:
1. nadstropje od 2
Starost oglasa: 13 dni
Posodobljeno: 13 dni

Lokacija

Spokojna, Kołobrzeg
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Anita Mazur

Podobni oglasi