Seznam ponudb
19
19
19
281 636 €
(4 543 € / m²)
Prodaja
3
1
62 m²
Saturna, Kołobrzeg
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
3
površina
62 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Prezentujemy wyjątkowe , luksusowe mieszkanie , zaprojektowane z dbałością o komfort , funkcjonalność i nowoczesny styl .
Przestronny , nowoczesny ...
Prikaži celoten opis
Parametri
Ustvarjeno z AI
Oznake samodejno ustvari umetna inteligenca – na podlagi fotografij in opisa nepremičnine.
Odprt bivalni prostor
Naravna svetloba
Moderen slog
Opremljeno
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Nadstropje:
2. nadstropje od 3
Starost oglasa:
9 dni
Posodobljeno:
9 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Saturna, Kołobrzeg
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.