SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
70 513 €
(2 712 € / m²)
Prodaja
1
1
26 m²
Grochowska, Kołobrzeg

spalnica1
površina26 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletDa
terasaNe

Opis

Na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie położone przy ul. Grochowskiej
Nieruchomość po gruntownym, kapitalnym remoncie usytuowana na 3piętrze w ...

Nadstropje:
3. nadstropje od 4
Starost oglasa: 52 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

Grochowska, Kołobrzeg
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Paulina Zielińska

Podobni oglasi