SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
94 020 €
(1 093 € / m²)
Prodaja
4
1
86 m²
Spadzista, Kłodzko

spalnica4
površina86 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: Kłodzko, ul. Spadzista Powierzchnia: 86,20 m2 Liczba pokoi: 4 Piętro: 3 z 3 Media: CO gazowe, prąd, gaz, woda Czyn...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Visoki stropiOdprt bivalni prostorNaravna svetloba

Nadstropje:
3. nadstropje od 3
Starost oglasa: 100 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Spadzista, Kłodzko
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

AZ Nieruchomości Kamil Draczyński

Kamil Draczyński

Podobni oglasi