SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
68 390 €
(1 848 € / m²)
Prodaja
1
1
37 m²
Częstochowska, Kielce

spalnica1
površina37 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaDa

Opis

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o pow . 37,58 m2 , zlokalizowane na parterze w trzypiętrowym bloku przy ul. Częstochowskiej, w dzielnicy Herby. Mie...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Częstochowska, Kielce
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PROPERCO SARACEN

Jacek Kotlarz

Podobni oglasi