SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
63 471 €
(1 670 € / m²)
Prodaja
2
1
38 m²
Piekoszowska, Kielce

spalnica2
površina38 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletDa
terasaNe

Opis

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 38 m², położony na 4. piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. Piekoszowskiej 41 w Kielcach. Mieszkanie po...

Nadstropje:
4. nadstropje od 4
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Piekoszowska, Kielce
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ARCAB Investment

Łukasz Arcab

Podobni oglasi