SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
149 280 €
(1 843 € / m²)
Prodaja
3
1
81 m²
Żurawia, Kielce

spalnica3
površina81 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaDa

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o pow . 81,24 m2 , zlokalizowane na parterze w trzypiętrowym bloku przy ul. Częstochowskiej, w dzielnicy Herby. Mieszkanie skł...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Żurawia, Kielce
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PROPERCO SARACEN

Jacek Kotlarz

Podobni oglasi