SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
259 175 €
(2 073 € / m²)
Prodaja
5
1
125 m²
Jałowcowa, Kielce

spalnica5
površina125 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaDa

Opis

TYLKO U NAS! Biuro Nieruchomości TWOJE M Prezentuje na sprzedaż Wyjątkowy segment w standardzie PREMIUM - Kielce, ul. Jałowcowa | 125 m². Na sprzedaż...

Nadstropje:
2. nadstropje od 2
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Jałowcowa, Kielce
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TWOJE M KIELCE

Karolina Kobus

Podobni oglasi